Obaveštenje

zaposlenima preko Agencije i zaposlenima sa nerešenim konačnim statusom

Izmenama i dopunama Statuta Strukovnog sindikata RTV , omogućava se svim zaposlenima, koji po bilo kom osnovu obavljaju radne zadatke u RTV, da postanu članovi Strukovnog sindikata.

Ovom prilikom se posebno obraćam zaposlenima koji poslove u RTV obavljaju preko Agencije, da mogu postati punopravni članovi Strukovnog sindikata RTV, sa svim pravima i obavezama.

Simbolična sindikalna članarina se u ovom slučaju uplaćuje 6 – to mesečno, u iznosu od 100,00 dinara, do trenutka regulisanja statusa u zaposlene na neodređeno vreme.

Jedan od prioriteta Strukovnog sindikata RTV je konačno regulisanje statusa zaposlenih preko Agencije, podmlađivanje RTV-a, kadrovsko osnaživanje .

Zajedno možemo da radimo na tome da Poslodavac u najskorije vreme reši status zaposlenih preko Agencije kao i ostalih zaposlenih sa nerešenim konačnim statusom.

Hoćemo i možemo to da uradimo.

N.Sad, 09.02.2018.                                                                   Ivan Jovanović, predsednik