Bilten 22

USPEŠNI IZBORI
U utorak 12.11.2013 godine održani su izbori za članove izvršnih organa Strukovnog Sindikata RUV RTV.
Pozivni konkurs za kandidate koji žele sindikalno angažovanje i imaju volju da pomognu u ostvarivanju sindikalnih prava svih zaposlenih u RUV RTV opet je pokazao da imamo kadar sposoban da se uhvati u koštac sa problemima koji nas pritiskaju, da ponudi prihvatljiva rešenja Poslodavcu a sve u interesu ostvarivanja prava koja proističu iz Zakona o radu i Kolektivnog ugovora..
Pozivni konkurs se pokazao kao pun pogodak jer nam je omogućio uvid u želje i raspoloženje zaposlenih i to ne samo članova Strukovnog Sindikata RUV RTV.
Potvrda ispravnosti dosadašnjeg rada je i broj izašlih na izbore.
Svi prijavljeni kandidati su dobili punu, bezrezervnu podršku na izborima.
Na sednici održanoj 14.11.2013 godine određene su funkcije u izvršnim organima sindikata.

Predsednik Strukovnog sindikata RUV RTV je Mijaz Čivović.
Zamenik predsednika je Miroslava Daždiu.
Sekretar je Ivan Jovanović.

Dokazali smo da je:
STRUKOVNI SINDIKAT RUV RTV – SINDIKAT PO MERI ZAPOSLENIH